Revenue Management Outsourcing

Świadczymy profesjonalne usługi dla branży hotelarskiej obejmujące outsourcing w zakresie revenue management’u. Dzięki współpracy z nami Twój hotel zyska fachowe wsparcie w zakresie sprzedaży we wszystkich kanałach dystrybucji wykorzystywanych w branży hotelarskiej.

Współpraca z nami to również oszczędności zarówno czasu jak i pieniędzy. W ramach naszej działalności będziemy zarządzać wszystkimi kanałami dystrybucji online (portale rezerwacyjne, hurtownicy, GDSy, strona hotelu) dzięki czemu pracownicy Twojego obiektu będą mogli skupić się na profesjonalnej obsłudze klientów.

Doradzimy ponadto jakie oprogramowanie i aplikacje pozwolą na maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje internet i sprzedaż online przy jednoczesnej automatyzacji procesów sprzedażowych i rezerwacyjnych, co ułatwi pracę recepcji i działu rezerwacji i pozwoli uniknąć wielu problemów takich jak np. overbookingi.

Na koniec najważniejsze – przygotujemy strategie uwzględniające zasady revenue management oraz specyfikę Twojego hotelu, które pozwolą na maksymalizację zysku i będziemy na bieżąco zarządzać cenami usług Twojego hotelu tak, aby zawsze były na optymalnym poziomie.

To wszystko kosztuje znacznie mniej niż etat jednego pracownika działu sprzedaży.

Zadzwoń i umów bezpłatną konsultację

tel.: +48 661 030 274 

Jesteśmy jedną z niewielu firm na polskim rynku, świadczących tego typu usługi. Każdą współpracę rozpoczynamy od audytu, którego celem jest zdiagnozowanie aktualnej sytuacji obiektu pod kątem polityki sprzedażowej. Definiujemy słabe i mocne strony obiektu, a następnie sporządzamy szczegółowy harmonogram działań mających na celu poprawę podstawowych wskaźników przychodowych oraz wskaźników rentowności obiektu.

Umów bezpłatną konsultację