Oprogramowanie dla hoteli

W dzisiejszych czasach systemy PMS nie są już tylko prostymi programami służącymi do meldowania klientów, i wystawiania faktur. Stały się narzędziem do zarządzania nie tylko całym obiektem ale w połaczeniu ze zintegrowanym channel manager’em oraz innymi systemami i modułami służą także do zarządania sprzedażą, przychodami hotelu, personelem oraz komunikacją z klientami. Branża hotelarska podobnie jak inne sektory gospodarki podlega bardzo szybkim procesom cyfryzacji. Powstaje coraz więcej innowacyjnych aplikacji i systemów, które zmieniają oblicze tej branży. Hotelarze chcąc nadążyć za zmieniającym się otoczeniem rynkowym i pozostać konkurencyjnym muszą wykorzystywać nowe rozwiazania w swoich obiektach. Tego typu zmiany warto jest jednak dobrze przemyśleć. Od tego, czy właściwie dobierzemy oprogramowanie będzie zależało wiele aspektów działalności naszego hotelu.
W ramach współpracy z hotelami analizujemy bieżącą sytuację rynkową obiektu, zastanawiamy się wspólnie nad potrzebami poszczególnych działów oraz kadry zarządzającej i staramy się optymalnie dobrać oprogramowanie zgodnie z potrzebami i możliwościami obiektu. Zawsze przedstawiamy kilka alternatywnych rozwiązań i organizujemy prezentacje poszczególnych systemów tak aby przyszli użytkownicy wybrali rozwiazania odpowiadające ich potrzebom.
Oprócz wieloletniego doświadczenia, które gwarantuje wybór odpowiednich i sprawdzonych rozwiązań, posiadamy również wynegocjowane, bardzo atrakcyjne warunki współpracy z wieloma producentami oprogramowania. Dzięki temu współpracując z nami hotele nie tylko otrzymają profesjonalne wsparcie ale bardzo często zaoszczędzą na opłatach za użytkowanie poszczególnych systemów i aplikacji.

Umów bezpłatną konsultację