Revenue Management Outsourcing

Każdą współpracę rozpoczynamy od audytu, którego celem jest zdiagnozowanie aktualnej sytuacji obiektu pod kątem polityki sprzedażowej. Tworzymy strategie oparte na zasadach revenue management, optymalizujemy zawartość kont hotelu w panelach portali rezerwacyjnych, nawiązujemy współpracę z nowymi kanałami OTA (portale, hurtownicy, GDS), na bieżąco zarządzamy cenami pokoi we wszystkich kanałach i codziennie raportujemy do właścicieli oraz managera hotelu.

więcej informacji

Audyty hoteli

Wykonujemy kompleksowe audyty działalności hoteli i innych obiektów noclegowych. Sprawdzamy wszystkie obszary działalności obiektu, obowiązujące procedury i kompetencje pracowników. Wskazujemy właścicielom i kadrze zarządzającej słabe punkty oraz proponujemy sprawdzone sposoby rozwiązywania problemów

więcej informacji

Oprogramowanie dla hoteli

Branża hotelarska podobnie jak inne sektory gospodarki podlega bardzo szybkim procesom cyfryzacji. Powstaje coraz więcej innowacyjnych aplikacji i systemów, które zmieniają oblicze tej branży. Hotelarze chcąc nadążyć za zmieniającym się otoczeniem rynkowym i pozostać konkurencyjnym muszą wykorzystywać nowe rozwiązania w swoich obiektach.
więcej informacji

Inteligentne zamki hotelowe

Co zrobić gdy Twój obiekt jest zbyt mały aby opłacało się utrzymywać całodobową recepcję, a jednocześnie nie chcesz tracić klientów, którzy chcą zameldować się w godzinach wieczornych lub nocnych? System inteligentnych zamków zapewnia elastyczność, której potrzebujesz.
więcej informacji

NASI PARTNERZY