Revenue Management Outsourcing

Profesjonalne usługi dla branży hotelarskiej obejmujące outsourcing w zakresie revenue management'u, kompleksowe zarządzanie obiektami noclegowymi, a także audyty i doradztwo.

 

Oprogramowanie dla Branży Hotelarskiej

Zawsze staramy się optymalnie dobrać oprogramowanie zgodnie z potrzebami i możliwościami hotelu. Przedstawiamy kilka alternatywnych rozwiązań i organizujemy prezentacje tak, aby przyszli użytkownicy wybrali rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Oferujemy profesjonalne wsparcie w trakcie wdrożenia i atrakcyjne warunki finansowe.

1
1

Kompleksowe usługi dla branży hotelarskiej

Profesjonalne usługi dla branży hotelarskiej związane z zarządzaniem obiektami noclegowymi, outsourcingiem w zakresie revenue management’u oraz organizacją konferencji i kongresów.

SPRAWDŹ OFERTĘ

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Dawno, dawno temu…
Nasza przygoda z hotelarstwem zaczyna się w czasach kiedy rezerwacje odbierało się i potwierdzało przy pomocy faksu… Poważnie 🙂 Część z Was sprawdza pewnie teraz w popularnej przeglądarce co to takiego był faks i do czego służył?
To wcale nie było aż tak dawno temu, ale hotelarstwo zmieniło się w tym czasie diametralnie i cały czas się zmienia.

Czasy współczesne…
Przez długi okres czasu w branży hotelarskiej, a przynajmniej w przeważającej jej części dominowało przekonanie, że wystarczy otworzyć hotel w dobrej lokalizacji, zatrudnić dobrego fotografa, podpisać umowę z jednym z najpopularniejszych portali rezerwacyjnych
i sukces murowany. Może i przez chwilę rzeczywiście tak było, ale wszystko co dobre szybko się kończy.
Pojawiła się konkurencja w równie dobrej lokalizacji i z równie pięknymi zdjęciami pokoi. Jakby tego było mało, koszty rosną jak szalone, coraz trudniej znaleźć kompetentnych pracowników, na których nas stać
(aktualizacja a.d.2020) i jeszcze do tego ta pandemia…

Ktoś kiedyś powiedział, że czasu nie można odzyskać, ale można przestać go tracić. A ktoś inny, równie mądry dodał – przestańmy marzyć, zacznijmy planować.

Przyszłość…
Żeby przygotować dobry i skuteczny plan trzeba najpierw wszystko dokładnie zmierzyć, policzyć i przenalizować. Potem wystarczy konsekwentnie trzymać się planu, umiejętnie wykorzystując zdobyte doświadczenie, wiedzę oraz coraz doskonalsze narzędzia.
Tym właśnie się zajmujemy.

Umów bezpłatną konsultację

    ZAUFALI NAM